Zorganizowana wycieczka na większą ilość osób w Krakowie czy może dowóz pracowników? Wyjazd w gronie rodzinnym lub dowiezienie gości na wesele? Życie stawia przed nami różne wyzwania, nierzadko dotyczące przewiezienia większej grupy osób. Na szczęście nie trzeba pożyczać dodatkowych aut od przyjaciół czy rodziny. Z pomocą przychodzą krakowskie wypożyczalnie samochodów , będące również całkiem dobrą alternatywą dla ofert przewozowych świadczonych przez biura podróży. Pozostaje tylko odpowiedzieć na jedno pytanie: która wypożyczalnia jest najlepsza?

 Carent-24 – wynajem samochodów w Krakowie i Warszawie

 Rozległa oferta firmy CaRent-24 gwarantuje pewne dopasowanie konkretnego modelu auta do aktualnych potrzeb. Wypożyczyć można samochody osobowe, busy, vany lub minivany, które pomieszczą od 7 do 9 osób. Formalności załatwiane przy wypożyczeniu są naprawdę niewielkie i zajmują stosunkowo niewiele czasu, cennik jest jasny, przejrzysty i nie pozostawia miejsca na niedomówienia. Szeroki zakres usług dodatkowych pozwala na skorzystanie z szeregu udogodnień przy okazji pożyczania auta. Złożenie rezerwacji odbywa się przez wypełnienie formularza na stronie internetowej lub telefonicznie. Odebrać oraz dostarczyć samochód z powrotem można w dowolnie wybrane przez siebie miejsce, co stanowi niewątpliwą zaletę.

Partner Cars

 Bogate wyposażenie aut oraz duża przestrzeń bagażowa to niewątpliwe zalety modeli oferowanych przez wypożyczalnię aut Partner Cars. Najpopularniejsze modele to Ford Transit Custom Kombi lub Opel Vivaro ExtraLong. Wspomaganie kierownicy, tempomat czy elektryczne szyby i lusterka to niewątpliwe udogodnienia zapewniane w wypożyczanych autach. Samochody dostępne w firmie Partner Cars w klasie R oraz R+ liczą sobie nie więcej niż dwa lata, zapewniają wysoki poziom komfortu w czasie podróży. Według zapewnień firmy, wynajem samochodu np. na zagraniczną wycieczkę jest opcją o wiele tańszą niż wynajem busa oferowany przez biura podróży. Dzięki zastosowaniu taryfy indywidualnej, możliwe jest idealne dobranie oferty do potrzeb klienta. Do tego, trzeba wziąć pod uwagę fakt, że im dłuższy jest okres wynajmu, tym bardziej spada wysokość opłaty dziennej. Auta odebrać można na parkingu głównym na ul. Saskiej lub na lotnisku w Balicach.

Royal Bus 

Wynajem busów i autokarów oferuje firma Royal Bus. Jest to oferta dla osób, które mają w planach nieco większe wydarzenia niż rodzinny wypad za miasto. Przykładowe pojazdy to mieszczący 20 osób mikrobus Mercedes-Benz Sprinter lub autokary marki Setra, do których wsiąść mogą nawet 54 osoby. Firma obsługuje przewozy osób na wycieczkach krajowych i zagranicznych, imprezach rodzinnych czy firmowych konferencjach. Możliwe jest również opracowanie oferty indywidualnej, dopasowanej do konkretnych potrzeb. Wypożyczalnia busów Royal Bus kładzie nacisk na nieustanny rozwój firmy poprzez liczne szkolenia dla pracowników, a na dowód wysokiej jakości świadczonych usług, wypożyczalnia posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych. W ofercie dostępny jest dojazd na lotnisko. Do dyspozycji są także mniejsze busy, np. Mercedes Sprinter lub Viano, mieszczące 8 do 9 osób.

Wypożyczalni busów w Krakowie znaleźć można całe mnóstwo, wciąż rozszerzane są katalogi ofert oraz natknąć się można na wiele korzystnych promocji. Dobrą rekomendacją są wystawiane na forach pozytywne recenzje od osób, które zdążyły już skorzystać z usług danej wypożyczalni samochódów i busów w Krakowie. W przypadku poszukiwania usług dla firm, warto zapoznać się z recenzjami wystawionymi przez firmy, które miały już okazję skorzystać z możliwości współpracy. Daje to pewien stopień gwarancji co do poziomu jakości usług świadczonych przez wybraną wypożyczalnię.