Nieautoryzowane serwis samochodowe to gwarancja najwyższej jakości usługi i profesjonalna obsługa w przystępnej cenie. Jeżeli mamy problemy z samochodem to z jednej strony zależy nam na jak najbardziej profesjonalnej obsłudze, a z drugiej strony na cenie. Serwisy samochodowe, które zatrudniają profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w są najlepszym wyborem.

Serwis klimatyzacji samochodowej

W upalne letnie dni nie ma nic lepszego niż działająca klimatyzacja w samochodzie. Musimy jednak zadbać o jej sprawność, nabicie i higienę. Pamiętajmy, że musimy zadbać o jakość powietrza, którym będziemy oddychać i zawsze dezynfekować cały układ. Przykładowo, w nieautoryzowanym serwisie Forda w Katowicach sprawdzone zostaną wszystkie elementy mechaniczne i uzupełniony zostanie czynnik chłodniczy. Dzięki temu jazda autem będzie przyjemna przez całe lato.

Serwis ogumienia i wulkanizacja

Każdy z nas musi pamiętać o wymianie opon na letnie, a następnie na zimowe. To znacząco wpływa na nasze bezpieczeństwo. Okresową wymianę najlepiej jest przeprowadzić w sprawdzonych miejscach, gdzie jednocześnie możemy naprawić uszkodzenia w naszym ogumieniu.

Przeglądy okresowe i diagnostyka samochodowa

Dobrze wykonane przeglądy okresowe mogą zapewnić nam długie użytkowanie samochodu i ustrzec nas przed nagłymi, drogimi awariami. Jeżeli mieszkasz na śląsku i posiadasz Forda, warto lecić to zadanie w nieautoryzowanym serwisie Forda, gdzie pracują najlepsi specjaliści, którzy doskonale znają się na tej marce. Dzięki temu wyłapią oni nawet drobne usterki zanim zmienią się w poważne problemy. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy samochód ma całą masę elektroniki. Często klucz i śrubokręt nie wystarczą, aby wykonać niezbędne naprawy. Co więcej same błędy w systemie mogą skutkować awariami elementów mechanicznych lub ich szybszym zużyciem. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego komputera diagnostycznego cały proces przebiega szybko i bezbłędnie, a usterka zostaje namierzona oraz usunięta.

Detaling samochodowy

szampon samochody z woskiemJeżeli chcemy, aby nasz samochód wyglądał zjawiskowo, powinniśmy zdecydować się na detaling. Warto skorzystać również z dekontaminacji lakieru, czyli usunąć z niego cząstki, które na stałe już do niego przylgnęły, takie jak smoła, soki z drzew i zanieczyszczenia pochodzenia metalicznego. Co więcej możemy odświeżyć również lakier pozbywając się od 50 do 70% zarysowań z jego powierzchni. Renowacja lakieru, pozwala pozbyć się 95% zarysowań. W ofercie popularnych serwisów znajdziemy również: usuwanie i niwelowanie otarć, detailing kół, oczyszczanie i zabezpieczanie powierzchni szklanych oraz detailing wnętrza i komory silnika.

Profesjonalny Chip Tuning

Powinniśmy wiedzieć, że firmy produkujące samochody specjalnie obniżają moc silnika, żeby zabezpieczyć go przed złym użytkowaniem, chociażby takim jak tankowanie słabej jakości paliwa. Jeżeli jednak dbamy o nasz samochód to możemy zdecydować się na chip tuning w nieautoryzowanym serwisie Forda w Katowicach. Dzięki tej usłudze może sprawić, że nasz samochód będzie szybszy i sprawniejszy. Co więcej zmniejszy to też spalanie.