Wynajem samochodów na lotniskach jest coraz bardziej popularną opcją dla osób, które planują udać się na wakacje samolotem lub podróżują w celach biznesowych. Jest to doskonały wybór dla wczasowiczów, dla których wygoda i niezależność od środków komunikacji miejskiej, to ważny element wypoczynku. Wynajętym samochodem dojedziesz i odkryjesz ciekawe miejsca. Wynajem w celach biznesowych zapewni komfort jazdy i swobodę.

Samochód na lotnisku

Oferty przylotniskowych wypożyczalni samochodów są kierowane do osób podróżujących samolotem. Lądując na lotniskach podróżujący najczęściej potrzebują przemieścić się do centrum miasta, bądź też w inne, bardziej odległe okolice. Szeroka oferta samochodów do wynajęcia, na pewno zaspokoi Twoje oczekiwania.

Jakie samochody są w ofercie?

Wypożyczalnie na lotniskach oferują auta do jazdy ekonomicznej po mieście, minivany, a nawet busy do przewożenia większej ilości osób. W bogatej ofercie często można też znaleźć samochody z automatyczną skrzynią biegów, z napędem na cztery koła tzw. 4×4 czy nawet cabrio. Istnieje możliwość wynajmu samochodów sportowych, terenowych, czy ciężarowych.

Nie trzeba martwić się stanem technicznym pojazdów. Są to zazwyczaj nowe samochody, serwisowane i zadbane. Większość wypożyczalni dodatkowo gwarantuje nawigacje satelitarne, które ułatwią poruszanie się w nowym miejscu. Lotniska gwarantują swoim klientom komfortowe samochody w przystępnych cenach.

Rezerwacja samochodu na lotnisku

Na większości lotnisk istnieje możliwość rezerwacji wybranego modelu samochodu przez Internet lub telefonicznie. Dzięki temu możesz otrzymać auto w ciągu 10 minut. Istnieją dwie możliwości wynajmu samochodu – krótko i długoterminowo. Wynajem krótkoterminowy kierowany jest do wszystkich (zarówno do osób prywatnych jak i firm), którzy potrzebują samochodu szybko i bez zbędnych formalności na krótki czas. Wynajem długoterminowy jest popularną wśród przedsiębiorców formą finansowania samochodów np.: w firmach. Dla większych firm bardziej opłacalny jest wynajem samochodów niż zakup ich w formie leasingu. Nie ma narzuconego limitu kilometrów ani żadnych ukrytych opłat. Do wynajęcia pojazdu niezbędny będzie dokument tożsamości, w celu podpisania umowy.

 


Jeśli szukasz wypożyczalni, która świadczy swoje usługi przy Porcie Lotniczym im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu, zapoznaj się z ofertą TANI-WYNAJEM.