Prowadzenie wypożyczalni busów to dochodowy interes. Możemy oferować różne usługi. Jedną z nich może być przewóz pracowników do firmy oddalonej o kilkanaście kilometrów. Możemy wynajmować pojazdy osobom prywatnym na wycieczki czy wakacje. Z kierowcą lub bez. To zależy wyłącznie od naszego pomysłu na prowadzenie działalności.
Przewóz osób musi spełniać pewne warunki, przede wszystkim busy muszą być sprawne, to podstawa naszego działania. Równie ważne są zadbane wnętrza pojazdów. Muszą być dokładnie czyszczone po każdym kursie. Nie zawsze jednak jest to wystarczające.

Usługi na wysokim poziomie

Kierowcy oczywiście mają obowiązek sprzątania busa. Nawet, jeżeli robią to często, nie są w stanie uchronić pojazdu przed gromadzeniem się brudu. Zawsze znajdzie drogę by dostać się do środka. Dlatego też warto, co jakiś czas odwiedzać profesjonalną myjnię samochodową w celu zamówienia prania tapicerki. W skład takiej usługi wchodzi:
• Dokładne odkurzanie wszystkich elementów wnętrza.
• Dokładne usuwanie ciężkich zabrudzeń.
• Profesjonalne pranie tapicerki, siedzeń oraz podłogi.
• Odplamianie materiału, czyszczenie i konserwacja elementów plastikowych wnętrza gorącą parą jak i czyszczenie wykładziny.
• Pokrywanie tapicerki impregnatem oraz preparatem anty-alergicznym.
• Występuje również ozonowanie wnętrza pojazdu w celu eliminacji nieprzyjemnych zapachów.
• Mycie szyb wewnątrz busa.
• Pranie dywaników.
Fundując busowi tak dokładne mycie tapicerki gwarantujemy sobie zadowolenie klientów korzystających z naszych usług.

pranie tapicerki szczecin

Profesjonalne i efektywne pranie tapicerki samochodowej w Szczecinie – dla firm przewozowych i prywatnych kierowców.

Szersza oferta

W naszej ofercie możemy umieścić nie tylko busy dla dużej liczby pasażerów. Możemy też oferować luksusowe modele dziewięcioosobowe. Skórzana tapicerka jest czymś, co skutecznie zachęci klientów. Jednakże dbanie skórzane fotele i obicia wymaga pewnych inwestycji. W rzetelnej firmie znajdziemy też oferty dotyczące prania tego typu tapicerki.
Wyglądają następująco:
• Odkurzanie i wydmuchiwanie zanieczyszczeń z wszelkich zakamarków.
• Czyszczenia siedzeń, boczków drzwiowych, skórzanego kokpitu i prania wykładziny bagażnika.
• Gdy tapicerka zostanie dokładnie wyprana pokrywa się ją warstwą impregnatu. Chroni on skórę przed wyschnięciem i powstawaniem uszkodzeń tym spowodowanych.
Usługi te wykonuje się najczęściej miękką szczotką, gąbką lub szmatką. Wybór zależy od stopnia zabrudzenia. Środki czyszczące muszą być spienione, by nie spływały po powierzchniach.

Poddanie naszych busów takim zabiegom zapewnia wiele ważnych skutków dla naszego biznesu. Po pierwsze możemy być pewni, że nasze pojazdy zostały porządnie wysprzątane. Widząc czyste wnętrza pasażerowie będą zadowoleni z naszych usług. Zadowolenie to z kolei większe zainteresowanie naszym przedsiębiorstwem i większe obroty. Tylko korzystając z doświadczenia rzetelnych firm sami możemy spełniać wysokie oczekiwania naszych klientów.