Samochód dostawczy może być przydatny w wielu sytuacjach życiowych, nie tylko podczas przeprowadzki. Jeśli nie posiadamy takiego pojazdu, a jednak chcielibyśmy skorzystać z takiej możliwości dobrym pomysłem jest wypożyczenie samochodu na określony czas co oferuje nam wiele firm istniejących na rynku. Wypożyczanie aut dostawczych oferują nam różnorodny wybór pojazdów różniących się wyposażeniem oraz ich rozmiarem. Zazwyczaj możliwe jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, mailowej lub złożonej osobiście w konkretnej placówce. Po potwierdzeniu rezerwacji przez pracownika wymagana jest wpłata określonej wysokości kaucji. Niekiedy nie jest ona pobierane od stałych klientów, który regularnie korzystają z usług danej firmy.

Jak działa wypożyczalnia samochodów dostawczych i busów?

Podczas wynajmu auta z  wypożyczalni samochodów dostawczych niezbędne będzie okazanie określonych dokumentów, przede wszystkim prawo jazdy i dowodu osobistego. Przed wynajęciem danego pojazdu, niezależnie od jego modelu, niezbędne będzie zapoznanie się z regulaminem obowiązującym w firmie oraz z limitem kilometrów jakie można wykonać w ciągu jednej doby. Niekiedy jest możliwość podróżowania wypożyczonym samochodem poza granice Polski, jednak aby mieć pewność, że podejmowane przez nas działania są zgodne z regulaminem konkretnego przedsiębiorstwa warto się z nim wcześniej dokładnie zapoznać. Niektóre firmy zezwalają na wyjazd poza granice Unii Europejskiej, a inne posiadają listę państw do których można się udać.

Wypożyczalnia busów – kiedy potrzebny jest duży samochód?

wynajem busów. Mogą one być niezwykle wygodne w przypadku gdy konieczne jest przewiezienie np. gości na wesele, albo do przetransportowania określonej liczby osób w dalsze miejsce. Samochody można wynająć zarówno na godzinę, dobę, na weekend lub długoterminowo. Wysokość kaucji oraz limit kilometrów będzie się różnił w każdym z przypadków. Nawet jeśli istnieją z góry określone taryfy godzinowe, zazwyczaj są one na tyle elastyczne, że można je dopasować do konkretnych wymagań, Wynajmując zarówno bus, jak i samochód dostawczy otrzymujemy pojazd z pełnym zbiornikiem paliwa i właśnie w takim stanie należy dokonać zwrotu. Co ważne, w żadnym wypożyczanym pojeździe nie można palić papierosów, a w sytuacji gdy chcemy przewieźć w samochodzie zwierzęta koniecznie należy skonsultować się z pracownikiem tej firmy lub sprawdzić w regulaminie czy jest taka możliwość. Wypożyczalnie samochodów oferują różnego rodzaju modele przez co każdy klient może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Różnią się one wielkością, ilością miejsc siedzących czy pakownością. Niezależnie od celu w jakim wypożyczany zostaje bus lub samochód dostawczy, wypożyczalnie są w stanie zapewnić i dobrać odpowiedni pojazdy indywidualnie do każdego klienta. Dużym udogodnieniem jest to, że po zakończonej podróży istnieje niekiedy możliwość, że to pracownicy firmy odbiorą pojazd co wiąże się z niewielką dopłatą jednak w wielu sytuacjach może to stanowić bardzo komfortowe rozwiązanie. Zapraszamy do sprawdzenia oferty Rent-Er.